Bonus Trading 212 w postaci darmowej akcji od 8 € do 100 €

Bonus Trading 212 w postaci darmowej akcji od 8 € do 100 €

Trading 212 powinna być platformą dobrze znaną nie tylko wśród inwestorów ale i wśród łowców okazji. Powracają  z kolejną edycją promocji, którą zasłynęli do tej pory. Zakładając konto i dokonując minimalnego depozytu nawet w wysokości 1 € możesz liczyć na bonus w postaci darmowej akcji od 8 € do 100 €. Tak więc bonus Trading 212 to w małym stopniu loteria – loteria, z której i tak każdy wyjdzie zadowolony.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Trading 212 - krótki wstęp

Firma jest potężną międzynarodową platformą inwestycyjną zlokalizowaną w Wielkiej Brytanii. Istnieje już od ponad 20 lat i obraca miliardowymi kapitałami złotych. Co za tym idzie firmę stać na prowadzenie tak ciekawej kampanii reklamowej i rozdawanie darmowych akcji a tym samym pieniędzy na zachętę.

Minimalny bonus Trading 212 na jaki można liczyć to 8 € czyli ponad 35 zł, zaś maksymalny to 100 € (około 447 zł). Darmowa akcja przekazywana jest losowo, jednak znamy prawdopodobieństwa wystąpienia poszczególnych nagród:

  • 80% szans na bonusową akcję w przedziale 8 € – 25 €
  • 15% szans na bonusową akcję w przedziale 25,01 € – 50 €
  • 3% szans na bonusową akcję w przedziale 50,01 € – 75 €
  • 2% szans na bonusową akcję w przedziale 75,01 € – 100 €

Bonusową darmową akcję możemy sprzedać od razu, co jednak nie jest zalecane i wyjaśnimy w dalszej części artykułu. Wypłata środków otrzymanych za akcję możliwa jest dopiero po 30 dniach, więc najlepiej jeśli zdobyta akcja “poleży” sobie przez ten okres.

Jak uzyskać bonus Trading 212 - droga po darmową akcję

1
Wejdź na stronę promocji

Wejdź na stronę z linku promocyjnego widocznego powyżej – tylko on uprawnia do otrzymania nagrody. Na nowo otwartej stronie kliknij niebieski przycisk “Zapisz, się aby otrzymać udziały”. W nowym okienku wybierz pomarańczowe konto Trading 212 INVEST – jest darmowe w przeciwieństwie do konta CFD.

Jeśli wersja językowa strony będzie w języku angielskim z łatwością możesz zmienić ją na język polski w prawym górnym rogu strony.

Wejdź na stronę promocji
2
Załóż konto

Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Na początku będzie to przypisanie adresu email do konta oraz późniejsze potwierdzenie go za pomocą swojej skrzynki pocztowej. Kolejnym etapem będzie uzupełnienie szczegółowych danych osobowych.

Jest to prosty etap, w którym będziesz prowadzony za rączkę i nie powinieneś mieć z nim żadnych trudności. Jesli nie będziesz widział formularza do wprowadzania danych lub weryfikacji tożsamości po prostu odśwież stronę.

Załóż konto
3
Zweryfikuj tożsamość

Zweryfikuj swoją tożsamość w standardowym procesie KYC. Wymagane będzie zdjęcie dokumentu (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) oraz zdjęcie twarzy. Ma to na celu upewnienie się, że osoba posługująca się dokumentem faktycznie siedzi po drugiej stronie.

Zweryfikuj tożsamość
4
Dokonaj depozytu

Na koniec pozostało jedynie dokonać dowolnego depozytu. Jego dolna granica nie została w żaden sposób określona regulaminem promocji. Można dokonać tego najmniejszym kosztem wpłacając 1€ za pomocą karty płatniczej lub 5 zł poprzez Przelewy24.

Jeśli jednak możesz sobie na to pozwolić wpłać przynajmniej 50 zł co wyjaśnimy w dalszej części artykułu. Pamiętaj również, że na dokonanie depozytu masz 10 dni od daty założenia konta.

Dokonaj depozytu
Bonus Trading212 8-100€

To wszystko. Po dokonaniu depozytu warunki promocji zostają spełnione. Darmowa akcja zgodnie z regulaminem pojawi się do 3 dni roboczych na Twoim koncie. Będzie ona możliwa do wypłaty dokładnie po 30 dniach.

Miałeś dużo szczęścia? Jaką akcję wylosowałeś? Pochwal się w komentarzu.

Bonus Trading212 8-100€

Regulamin promocji i prawo uznaniowe

Pojawiają się słuchy, że Trading 212 może cofnąć nagrodę jeśli uzna, że użytkownik założył konto tylko dla samej darmowej akcji. Aby temu zapobiec wystarczy nie sprzedawać akcji przez okres 30 dni (podczas których i tak nie wypłacisz środków uzyskanych za jej sprzedaż) oraz nie wypłacać depozytu. Również większy depozyt (najlepiej 50 zł) wpłynie pozytywnie na ocenę Twojego konta.

Pełen regulamin promocji Trading 212 bonus i darmowa akcja możesz znaleźć klikając tutaj.

Zapraszaj znajomych i zgarniaj bonus Trading 212 za każdą poleconą osobę

To nie koniec możliwości jakie stawia przed Tobą Trading 212. Teraz Ty również możesz zapraszać swoich znajomych. Do zakończenia obecnej kampanii możesz zaprosić 5 osób i za każdą z nich otrzymać losową akcję od 8-100 €. Twój znajomy również otrzyma losową akcję!

Jeśli spodobała Ci się promocja, na naszej stronie znajdziesz ich wiele. Sprawdź choćby nasz dział z promocjami bankowymi gdzie premie za otwarcie konta sięgają nawet 600 zł!

Pamiętaj, że handel akcjami obarczony jest ryzykiem. Twoje środki mogą stracić na wartości. Nie namawiamy do handlu takimi instrumentami finansowymi.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka