Bonus Admiral Markets 15$ + 15$ za każde polecenie!

Bonus-Admiral-Markets-15_-15_-za-każde-polecenie-forsawsieci

Admiral Markets to jedna z większych internetowych giełd, która przygotowała bonus powitalny w postaci 15$ dla nowych użytkowników. W tym artykule przeczytasz jak go uzyskać od A do Z. Sam zobaczysz jakie to proste i przyjemne. Zapraszamy do lektury!

Spis treści

Słowem wstępu

Admiral Markets (Admirals) jest brokerem świadczącym swoje usługi globalnie również poza internetem. Platforma oferuje szereg możliwości handlu oraz inwestycji na ponad 8000 instrumentach finansowych. Wśród nich można wymienić: Forex, CFD na akcje, indeksy, towary, kryptowaluty i obligacje. Rzecz jasna tak wielka instytucja jest ściśle kontrolowane przez najważniejsze organy nadzorcze. Nie chcemy przynudzać zbędnymi w tym artykule informacjami, więc po bardziej szczegółowe informacje odsyłamy na Wikipedię (niestety w języku angielskim).

Zarejestruj się w Admirals

Bonus Admiral Markets dostępny jest wyłącznie po skorzystaniu z linku polecającego. Poniżej możesz kliknąć w nasz link partnerski, który upoważnia do otrzymania bonusu. Przeniesie on Cię bezpośrednio na oficjalną stronę Admirals, na której można rozpocząć proces otwierania konta.

Po otwarciu strony przejdź do założenia konta. Kliknij niebieski guzik START INVESTING.

Bonus Admiral Markets strona rejestracji

W kolejnym oknie załóż konto uzupełniając wymagane rubryczki. Kiedy już potwierdzisz adres email podstawowe konto zostanie utworzone.

Kolejnym zadaniem będzie potwierdzenie tożsamości. Możesz zacząć od razu klikając niebieski guzik COMPLETE APPLICATION. Wybierz konto indywidualne, zaakceptuj regulamin i przejdź dalej klikając NEXT.

Bonus Admiral Markets wybór typu konta

Zostaniesz poprowadzony przez szereg pytań od adresu, przez PESEL (numer identyfikacji podatkowej) aż do standardowych pytań, które są wymagane odgórnie od podobnych instytucji finansowych. Na koniec tego etapu pozostanie potwierdzenie wprowadzonych danych i własną tożsamość z wykorzystaniem paszportu lub dowodu osobistego.

Bonus Admiral Markets potwierdzenie tożsamości

Cały proces weryfikacji tożsamości przeprowadzany jest przez zewnętrzną firmę specjalizującą w operacjach weryfikacyjnych. Sztuczna inteligencja na podstawie algorytmów oceni autentyczność Twojego dokumentu tożsamości i porówna rysy twarzy z wizerunkiem na dowodzie lub paszporcie.

wgraj-dokumenty-na-Admirals

Weryfikację można przejść zarówno na komputerze wyposażonym w kamerę lub z wykorzystaniem telefonu i jego aparatu. Pierwsza opcja wymaga wgrania w formie pliku zdjęcia dowodu osobistego, druga zaś opcja jest wygodniejsza ze względu na możliwość sfotografowania dokumentu “na żywo”.

Na koniec zostaniesz poproszony o obrócenie głowy w prawo a następnie w lewo celem zeskanowania Twojej twarzy i porównania jej z dokumentem.

W ciągu 15 minut od zakończenia i przesłania dokumentów Twoja weryfikacja powinna przebiec pomyślnie. Po prostu odśwież stronę Admirals a stosowny komunikat powinien się pojawić. O przebiegu weryfikacji zostaniesz poinformowany również mailowo.

Otwórz Invest.mt5

Dobrze! Teraz kiedy posiadasz w pełni aktywne konto główne półmetek już za nami. Trzeba jeszcze otworzyć odpowiednie konto inwestycyjne czyli invest.mt5.

Tym razem kliknij w zielony guzik OPEN LIVE ACCOUNT. Na nowo otwartej stronie domyślnie zaznaczona opcja Investing jest tym co nas interesuje. Poniżej wybierz walutę, którą domyślnie będzie operowało konto. Wybór czy pozostawisz USD (dolary) czy EUR (euro) nie ma praktycznie żadnego znaczenia jeśli chodzi o dalszy bonus Admiral Markets.

otwórz konto invest na Admirals premia

Pozostało jeszcze uzupełnić informacje o Twoich dochodach czy zajmowanym stanowisku – te informacje nie są nigdzie weryfikowane. Na koniec jeszcze krótka ankieta sprawdzająca Twoją znajomość z rynków inwestycyjnych. Zaznaczając błędne wybory zostaniesz uznany za osobę nie mającą bladego pojęcia o inwestowaniu i zostaniesz wykluczony. Zamieszczamy poniżej poprawne odpowiedzi. 

Twoje konto inwestycyjne zostało utworzone. Musisz jeszcze dokonać symbolicznej wpłaty, która posłuży nam za chwilę aby odblokować bonus Admiral Markets. Wystarczy depozyt zaledwie 1$ lub 1€. Wyłącznie jedna metoda pozwala wpłacić tak niską kwotę a mianowicie opcja Visa ecommpay.

dokonaj-płatności-na-bonus-Admiral-Markets

Jeśli nie posiadasz karty VISA, będziesz zmuszony wybrać inną opcję, jednak minimum wpłaty będzie wynosić wtedy 50 zł. Jednak bez obaw – w każdej chwili możesz wypłacić swoje pieniądze bezpłatnie z powrotem na konto.

Kiedy środki znajdą się na koncie pobierz aplikację mobilną “Admiral Markets” ze sklepu Google Play lub AppStore. Następnie zaloguj się hasłem użytym do założenia konta Investing.mt5.

Jak uwolnić bonus Admiral Markets?

Jesteśmy już na finiszu, a Twoje ostatnie zadanie jest niezwykle łatwe. Bonus 15$ zostanie przyznany kiedy dokonasz 15 transakcji zakupu lub sprzedaży akcji. Niestety wyłącznie 1 transakcja dziennie jest darmowa, zaś prowizja za każdą kolejną tego samego dnia wynosi co najmniej 1$.

Czyli jeśli jednego dnia kupisz akcję, drugiego ją sprzedasz, wtedy zostaną zaliczone 2 transakcje.

Pamiętaj jednak, że giełdy nie działają w weekendy, co oznacza że warunki -zakładając, że chcemy korzystać z darmowej dziennej transakcji – zostaną spełnione po około 3 tygodniach.

Sam proces zakupu akcji wygląda następująco. Od razu po zalogowaniu w aplikacji mobilnej jesteś (na dole) w zakładce “Inwestuj”. W tej zakładce u góry ekranu poniżej kwoty salda na koncie przejdź do zakładki “Rynki”. Wybierz sobie dowolną akcję (zalecamy z rynku USA lub Wielkiej Brytanii – albo zrób dokładnie tak jak my) np. przesuwając palcem trochę w dół znajdź akcje banku LLOY i kliknij w nie.

Na dole ekranu na niebieskim tle “Kup po GBX (cena akcji)”. Teraz wybierz kwotę – w Środkach na inwestycje wystarczy wpisać zaledwie 0,01 € aby transakcja doszła do skutku! Na koniec zaakceptuj.  Za kolejne 24 godziny, ponownie wejdź w LLOY, na górze strony “Moje pozycje” i sprzedaj akcję klikając “Zamknij pozycję”. To wszystko!

Kiedy łączna liczba transakcji (zakupu lub sprzedaży) wyniesie 15, otrzymasz swój bonus. Po wykonaniu ostatniej transakcji bonus powinien pojawić się od razu, jednak uwzględnij na spokojnie 24 dodatkowe godziny na przyznanie go.

bonus-Admiral-Markets-aplikacja

Wypłata środków i bonusu

Środki w Admirals wypłaca się nie w aplikacji mobilnej lecz w przeglądarce (oczywiście przeglądarkę możesz otworzyć również na smarftonie). Po zalogowaniu się na stronie należy przejść do zakładki Wallet. Najpierw trzeba przelać środki z portfela inwestycyjnego na portfel główny, kliknij więc Transfer, wybierz kwotę i zaakceptuj.

Teraz przechodzimy do właściwej wypłaty czyli klikamy obrazek z napisem Withdraw. Wybierz sposób (kanał) wypłaty środków, który preferujesz. Pieniądze można wypłacić również w postaci kryptowaluty w zakładce “Wallet Exchange“.

Sugerujemy jednak prostą i bez kosztową wypłatę za pomocą przelewu bankowego czyli Bank Wire Transfer. Trzeba wprowadzić proste dane:

  • IBAN jest numerem Twojego konta bankowego, poprzedzony kodem kraju, czyli w Twoim wypadku najpewniej PL, na przykład: PL12 3456 6789 0123 4567 8901 2345
  • SWIFT jest międzynarodowym kodem Twojego banku i znajdziesz go w naszym artykule klikając tutaj

 

Ostatnią czynnością przed pierszą wypłatą z Admirals jest przesłanie wyciągu bankowego konta, na które zamierzasz przelać pieniadze celem potwierdzenia autentyczności konta. To wszystko! Środki pojawią się na Twoim koncie w ciągu 24 do maksymalnie 48 godzin

System poleceń

system-poleceń-bonus-Admirals_Easy-Resize.com-_1_

Kiedy Twoje konto będzie aktywne i dokonasz pierwszej wpłaty na Admiral Markets możesz zacząć polecać aplikację dalej swoim znajomym. Za każdą poleconą osobę, która spełni powyższe warunki oboje zostaniecie nagrodzeni kwotą 15$ bonusu.

Oczywiście każdy znajomy musi uprzednio zarejestrować się z Twojego linku polecającego i nie posiadać wcześniej konta w Admirals. Maksymalna kwota jaką możesz zarobić z polecania to 750$, czyli do osiągniętego limitu 50 osób.

Pełen regulamin programu poleceń można przeczytać po kliknięciu tutaj.

Bonus Admiral Markets - podsumowanie

Jest to bez wątpienia ciekawa promocja, która nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Może opis i wygląda “strasznie” jednak proces otwierania konta (nie licząc czasu oczekiwania na weryfikację konta) zajmuje niespełna pół godziny. Od tego czasu każdego dnia wystarczy minuta-dwie na spełnianie warunków promocji. Prosty i przyjemny bonus.

Oczywiście Admiral Markets nie jest zadowolony z takiego stanu rzeczy, wszak możliwość tak niskiego depozytu (1$ lub 1€), oraz wykorzystanie 1 darmowej transakcji dziennie jest pewnego rodzaju obejściem ich systemu. Platforma rzecz jasna chciałaby tą drobną kwotą zwrócić na siebie uwagę i zachęcić do siebie inwestorów. Polacy słynni z wyszukiwania podobnych promocji raczej w tym nie pomagają 🙂

Tak czy siak jest to łatwy – choć niewielki – zastrzyk gotówki, a jak wiadomo każda kasa zarobiona w sieci cieszy. Przy okazji można liznąć podstaw poważniejszych instrumentów finansowych, obserwować wykresy, wyciągać wnioski. Ponoć każde doświadczenie przynosi jakąś korzyść.

Życzymy owocnych łowów i oczywiście zapraszamy do przeglądnięcia pozostałych promocji i okazji na naszej stronie. Jeśli masz jakieś wrażenia odnośnie Admiral Markets bez wahania podziel się z nami w komentarzu poniżej.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 4 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka