Bonus Coinbase i kumulacja zysków nawet do 550 zł – Tylko u nas!

Bonus Coinbase i kumulacja zysków, nawet do 550 zł bez depozytu - Tylko u nas! forsawsieci

Opiszemy sobie dzisiaj promocję, która potrafi przynieść ogromny zysk i to wyjątkowo niskim kosztem. Bonus Coinbase to szansa nawet na 550 zł bez wpłaty jakiegokolwiek depozytu. Teraz uzyskanie pierwszych 30£ (~160 zł) lub 40£ (~210 zł) bonusu wymaga dokonania minimalnego depozytu wynoszącego choćby 1€. Jako jedyni w sieci opisujemy tą promocję z tak wysokim do uzyskania bonusem! Pamiętaj, że musisz postępować dokładnie według naszych kroków aby się nie pogubić a ta rewelacyjna premia będzie Twoja.

Spis treści (kliknij strzałkę po prawej aby rozwinąć)

Czym jest Coinbase

Czym jest Coinbase bonus aplikacja i strona forsawsieci

Nie moglibyśmy zacząć inaczej niż od odpowiedzi na to czym jest Coinbase. Od wielu już lat Coinbase jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych platform do łatwego zakupu i sprzedaży kryptowalut. Giełdy kryptowalut wraz z ich rozbudowanymi funkcjami potrafią spowodować zawrót głowy dla osób, które stykają się z nimi po raz pierwszy. Coinbase choć nie jest tak intuicyjne jak pierwsze w życiu zalogowanie do Facebooka, po chwili staje się naprawdę przyjemne w obsłudze.

Platformę wyróżnia to, że aktywnie promuje świat kryptowalut, edukuje, pokazuje nowości i… dodatkowo za to płaci. To na tej działalności skupimy dużą uwagę, która pozwoli zdobyć Ci pierwsze kryptowaluty. Możesz je następnie paroma kliknięciami zamienić na walutę fiducjarną (euro, dolary, złotówki) i wypłacić na swoje konto bankowe.

Jak korzystać z tej instrukcji i czego będziesz potrzebował/a

Nie musisz dobrze a nawet wcale rozumieć świata kryptowalut aby zdobyć pełen bonus Coinbase. Wystarczy, że będziesz postępował według naszych kroków. Nawet pomimo dokładnej instrukcji zwłaszcza końcowa część może w paru miejscach wydać Ci się skomplikowana i możesz się pogubić. Przeczytaj wtedy instrukcję jeszcze raz i podejmij kolejną próbę, a uda się!

Poza wnikliwym czytaniem a nastepnie postępowaniem wedle instrukcji będziesz potrzebował:

  • dowodu osobistego do zweryfikowania tożsamości i dokument potwierdzający adres zamieszkania (wyciąg bankowy, rachunek za prąd itp.)
  • smarftona z nowszym androidem lub iOSem i zainstalowanie dwóch oficjalnych aplikacji Coinbase
  • karty płatniczej i dokonania wpłaty 1-69,99£ (lub równowartości w innej walucie) dla bonusu łącznego 30£ (funtów brytyjskich) lub wpłaty 70£ lub więcej jeśli chcesz powiększyć swój bonus o dodatkowe 10£
  • około 1 godziny (jeśli wszystko szybko zrozumiesz) do nawet lekko ponad 2,5 godziny Twojego czasu

Coinbase i TopCashBack.co.uk - od 30£ do 40£ (ponad 160 -210 zł)

Topcashback.co.uk jest największą na świecie platformą cashbackową z rewelacyjnymi stawkami za poszczególne akcje. W ramach współpracy z Coinbase w zamian za założenie konta za ich pośrednictwem i wykonanie jednej transakcji wymiany otrzymasz odpowiednio 20 lub 30 £ funtów. Dodatkowo rejestrując się z naszego linku otrzymasz kolejne 10£ w ramach bonusu powitalnego!

1. Zarejestruj się na Topcashback.co.uk

topcashback.co.uk logo mini cashback forsawsieci

Zarejestruj się z wykorzystaniem podanego przez nas poniżej linku. Dzięki niemu otrzymasz dodatkowe 10£ po spełnieniu kolejnych kroków. Procesu zakładania konta nie będziemy omawiać. Chociaż strona jest w języku angielskim każdy powinien poradzić sobie samodzielnie bez większych trudności.

2. Przejdź na podstronę Coinbase i załóż konto

Po założeniu konta na Topcashback wpisz w pasku wyszukiwarki widocznym na górze strony “Coinbase” i kliknij w ofertę. Możesz też przejść bezpośrednio klikając tutaj: https://www.topcashback.co.uk/coinbase/.

tu kliknij Topcashback.co.uk i bonus Coinbase forsawsieci 2

 Na stronie oferty kliknij duży czerwony guzik “Get Cashback Now” Zostaniesz jeszcze uprzednio poproszony o utworzenie własnego nicku i podanie konta bankowego lub adres email PayPala do wypłaty. Przed ostateczną wypłatą środków zawsze będziesz mógł te informacje zaktualizować.

tu kliknij Topcashback.co.uk i bonus Coinbase forsawsieci

Uwaga! Aby mieć całkowitą pewność, że wszystko przebiegnie pomyślnie nie przerywaj procesu aż do pełnego utworzenia konta na Coinbase i dokonania pierwszej wpłaty. Nie korzystaj również z przeglądarki w trybie Incognito (prywatnym), zalecane jest również uprzednie wyczyszczenie plików cookies.

Od tego momentu zostaniesz przekierowany na stronę Coinbase, w której również krok po kroku będziesz prowadzony przez proces otwierania konta. Na tym etapie potwierdzisz także tożsamość i będziesz mógł podpiąć kartę bankową a następnie wykonać depozyt.

3. Wykonaj depozyt i zgarnij 20£ lub 30£

Dokonaj wpłaty między 1-69,99£ aby otrzymać 20£ bonusu lub powyżej 70£ dla 30£. Następnie wykonaj jedną dowolną wymianę waluty (na wybraną kwotę) na dowolną inną kryptowalutę – zalecamy Litecoin (LTC) lub Ripple (XRP). Kliknij w niebieskie “Kupuj i sprzedawaj”, następnie w zakładce “Kup” wybierz dowolną kryptowalutę i dokonaj jej zakupu na wymaganą kwotę.

Kiedy spełnisz powyższe wymagania, w ciągu 1 doby fakt ten powinien zostać zarejestrowany na Topcashback. Teraz wystarczy czekać. Cashback zostanie uznany i jednocześnie od razu gotowy do wypłaty w ciągu 60 do około 75 dni. Z automatu otrzymasz również dodatkowe wynagrodzenie 10£ za skorzystanie z naszego linku. Środki możesz bez żadnych przeszkód wypłacić na swoje konto. Tym samym w parę chwil zarobiłeś pierwsze 210 zł.

Quizy Coinbase

Okej, konto mamy założone, część osób “zgarnęła” już pierwszy maksymalny bonus 45£, część mniejszy w wysokości 35£.

Teraz przechodzimy do misji edukacyjnej Coinbase jaką jest budowanie świadomości nowych kryptowalut i możliwości ich zastosowania. Coinbase w tym celu przygotowuje lekcje edukacyjne zakończone krótkimi Quizami, za których wypełnienie nagradza drobną porcją kryptowalut o wartości około 3-5$.

Wyszukaj na stronie (lub w aplikacji mobilnej) zakładkę “Nagrody za naukę”. Znajdziesz tam dostępne quizy, na ten moment powinny być 4 – Access Protocol, The Graph, AMP oraz Near. Każda z nich to osobna kryptowaluta (podobnie jak osobnymi walutami są złótówki, euro, dolary czy jeny japońskie).

Zarobione z quizów kryptowaluty możesz od razu spieniężyć wymieniając je paroma kliknięciami na euro. Pozostaw je jednak do momentu zakończenia całej promocji, co wyjaśnimy w dalszej części. Pozostaw sobie przede wszystkim kryptowalutę Access Protocol (ACS), która będzie potrzebna w dalszej części aby odblokować pełen bonus Coinbase. 

Access-Protocol-Quiz-Coinbase-bonus-premia-forsawsieci

Wystarczy, że klikniesz w jedną z nich, przeklikasz przez lekcje i przejdziesz do quizu. Pamiętaj, że nawet w razie pomyłki możesz próbować swoich sił niezliczoną ilość razy. Nic więc nie stoi na przeszkodzie aby zaliczyć je metodą prób i błędów. Dla Twojej wygody jednak podajemy wszystkie odpowiedzi.

Access Protocol - 5$

1. Pytanie (Question): What is Access Protocol? 

Odpowiedź (Answer): A blockchain-based model and ecosystem for media monetization

 

2. Pytanie:  How can users join creator pools on Access?

Odpowiedź: By locking ACS tokens in the pool of their choice

 

3. Pytanie: What are the 3 tools Access is building op top of the protocol?

Odpowiedź: Publisher, Community, Scribe

 

Za poprawne odpowiedzi na wszystkie 3 pytania otrzymasz bonus Coinbase w wysokości 5$ w kryptowalucie ACS (Access Protocol). Pozostaw tą kryptowalutę i nie nie sprzedawaj! Przyda się do odblokowanie kolejnej części bonusu Coinbase.

ACS-earn-quiz-bonus-Coinbase-forsawsieci

The Graph - 4$

1. Pytanie: What information is indexed by The Graph?

Odpowiedź: Blockchain data

2. Pytanie: What do you earn for delegating GRT to an Indexer?

Odpowiedź: GRT tokens

3. Pytanie: Who identifies high quality, useful data on The Graph?

Odpowiedź: Curators

4. Pytanie: What’s the best way to earn GRT rewards?

Odpowiedź: Delegate to a high quality Indexer

 

I z automatu wpada kolejne 4$ w The Graph (GRT).

AMP - 3$

1. Pytanie: What is AMP?

Odpowiedź: A Collateral Token

2. Pytanie: What does AMP provide on the Flexa network?

Odpowiedź: Instant settlement assurance

3. Pytanie: What can you earn by Staking AMP on Flexa?

Odpowiedź: AMP Rewards

 

3$ bonusu zostaną zaksięgowane na Twoim koncie w kryptowalucie AMP.

NEAR - 3$

1. Pytanie: What is NEAR?

Odpowiedź: NEAR is a simple-to-use, fast and secure climate-neutral blockchain built for developers by developers

2. Pytanie: What can the NEAR token be used for?

Odwiedź: To interact with apps and participate in governance on NEAR

3. Pytanie: What format does NEAR use for wallet addresses?

Odpowiedź: Natural language like “dave.near”

 

Brawo! Ostatni Quiz i kolejne 3$ zdobyte!

Coinbase Wallet i zadania w sieci Optimism - około 63$ (+250 zł)

Jeśli do tej pory było względnie prosto, teraz oboje się napocimy. Ja – żeby opisać to jak najprostszym językiem, Ty żeby wykonać opisane instrukcje. Bez wątpienia jednak warto. Bonus Coinbase jaki możesz zdobyć w tej części może być różny ze względu na to, że niektórych zadania wyświetlane są u jednych użytkowników, jedne u jeszcze innych. 

Wszystkie poniższe zadania należy wykonywać za pomocą smartfona i aplikacji mobilnych. Będą one po prostu niewidoczne na komputerze i laptopie.

Pobierz aplikację Coinbase oraz Coinbase Wallet

aplikacja-coinbase bonus forsawsieci

Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś, pobierz na swojego smartfona dwie aplikacje: Coinbase, oraz Coinbase Wallet. Zaloguj się najpierw do podstawowej aplikacji Coinbase, następnie załóż konto w Coinbase Wallet (portfel Coinbase).

W trakcie jego tworzenia otrzymasz 12 losowych angielskich słów, które są niejako hasłem. Jest to bardzo sprytne rozwiązanie, które daje niezrównaną liczbę kombinacji, niemożliwą do złamania.

Obowiązkowo je zachowaj najlepiej zapisując je na kartce papieru. Utrata tych fraz zanim wypłacisz bonus i na przykład zgubisz telefon, ulegnie on awarii czy na wypadek jakichkolwiek innych okoliczności zablokuje Ci dostęp do konta.

W tym momencie masz utworzony swój (być może) pierwszy portfel kryptowalutowy. Jest on w bardzo dużym skrócie niczym konto bankowe, w którym możesz przechowywać kryptowaluty.

Połącz portfel z Coinbase

Coinbase i Coinbase Wallet należą do tej samej firmy, jednak są zupełnie innymi produktami. Podobnie jak Coca-Cola i Fanta produkuje jedna firma, mają zupełnie inny skład oraz smak. Twoim zdaniem jest połączyć obie platformy. 

Można zrobić to na parę sposobów, opiszemy jeden. Przejdź na dole do zakładki “Settings” z zębatką i wyszukaj “Connect with Coinbase” lub “Manage all wallets”, gdzie powinno widnieć właśnie Coinbase. Dalszy proces powinien być intuicyjny i polega na potwierdzaniu kolejnych okienek.

Przejdź do zakładki Browser

Przejdź do zakładki Browser i na górze strony zobaczysz swoje “Quests” (zadania), za których wykonanie otrzymasz bonus. Docelowo powinien on wynosić łącznie 63$, jednak może być większy lub mniejszy, na co nie masz wpływu.

Kolejność występowania zadań powinna być zgodna z opisywaną przez nas intrukcją. Jeśli jednak wygląda to u Ciebie inaczej, zalecamy wyszukać każdy etap osobno i postępować zgodnie z naszymi instrukcjami.

Learn about Optimism by Swapping - 5$

Learn-about-Optimism-by-Swapping-quest-coinbase-wallet-forsawsieci.pl
kliknij aby powiększyć

Jeśli przy zaliczaniu bonusu 45£ (Topcashback/Coinbase) dokonałeś wymiany środków na kryptowalutę Ethereum jesteś już na półmetku. Jeśli tego nie zrobiłeś na stronie internetowej lub aplikacji Coinbase wejdź w zakładkę “Kupuj i sprzedawaj”. Przejdź do sekcji “Przeliczaj”. Wymień dowolną kryptowalutę uzyskaną z quizów (za wyjątkiem ACS) na Ethereum. Potrzebujesz posiadać przynajmniej 0,002 Ethereum (ETH) czyli równowartość około 15 zł. W tym momencie osoby, które nie dokonały wcześniej depozytu zaliczają swój bonus (Topcashback/Coinbase) i zyskują 35£.

Następnie wejdź ponownie w Coinbase Wallet i wykonaj następujące kroki. Na dole przełącz się do zakładki “Assets” -> kliknij “Buy” z plusikiem -> następnie  “Transfer from Coinbase” -> kliknij Ethereum -> w zakładce  “Network” obowiązkowo wybierz sieć Optimism. Na koniec zostało Ci jedynie parę kliknięc w celu potwierdzenia i autoryzacji przelania środków z Coinbase do Coinbase Wallet. Środki powinny pojawić się natychmiastowo.

Teraz kiedy Twoje saldo w portfelu wynosi przynajmniej 0,002 ETH wejdź w zadanie. Twoim celem jest wykonanie wymiany Ethereum (ETH) na jedną z pozostałych kryptowalut: DAI, USDC, USDT lub WBTC.

learn-about-optimism-by-swapping-quest-coinbase-wallet-dalsze-kroki-forsawsieci
kliknij aby powiększyć

Kwota wymiany nie jest określona, może być równowartości nawet 1$. Koszt wymiany pochłonie parę centów (około 8-10).

Natychmiastowo, po wykonaniu transakcji otrzymasz równowartość 5$ w kryptowalucie Optimism (OP). Na razie je pozostaw w takiej formie jakiej są.

Delegate on Optimism - 10$

Otwórz drugie zadanie “Delegate on Optimism” i kliknij “Start quest”. Na kolejnej, wczytanej stronie, przesuń palcem odrobinę w dół i kliknij czerwony guzik “Start quest”. Odpowiedz na pytania:

1. Pytanie: What are the two governing houses of Optimism?

Odpowiedź: Optimism is a scalling solution for Ethereum that dedicates some of its profits to funding public goods

2. What are the two governing houses of Optimism?

Odpowiedź: Token house and Citizens’ house

 

Po odpowiedzi na pytania kliknij “Delegate”. W kolejnym kroku “przescrolluj” widoczną stronę niżej i wybierz dowolne okienko (osobę). Pod propozycją znów kliknij “Delegate”, potem “Delegate your votes” i na końcu “Confirm”.

Tym samym Twoje konto zostało zasilone o kolejne 10$ w postaci Optimism (OP) jako bonus Coinbase.

Build your digital avatar - 10$

Build-your-digital-avatar-quest-bonus-Coinbase-forsawsieci

Ciekawe zadanie wprowadzające w świat NFT. Właściwie sami tworzymy swoje unikalne NFT, jednak szczerze mówiąc jest to pierdoła warta zachodu wyłącznie dla bonusu.

A czym jest NFT? Jest to nic innego jak produkt/dzieło, które posiada swój unikalny podpis (klucz). W bardzo dużym znów skrócie aby to zobrazować taki oto przykład. Malarz tworząc obraz posiada swój unikalny styl i każda kopia czy też falsyfikat tego obrazu nigdy nie będzie tak doskonały jak oryginał. Obraz tak wykreowany jest indywidualny i niepowtarzalny.

W internecie każdy może skopiować (ctrl+c, potem ctrl+v) dowolną treść. NFT przez swoją właściwość jaką jest nadanie niepowtarzalnego certyfikatu nadaje autentyczności. Co za tym idzie każde NFT może posiadać wartość – można je sprzedawać i być jedynym jego właścicielem posiadając certyfikat właśności, którego nie da się podrobić.

Kończąc walory edykacyjne przechodzimy do zadania. Teraz musisz utworzyć własne NFT w postaci avatara. Najpierw jednak musisz zacząć od kolejnego quizu:

1. Pytanie: What is optimism NFT?

Odpowiedź: A fully custommizable digital avatar that can represent my onchain identity

2. Pytanie: What powers the Optimism NFT?

Odpowiedź: Digital certificates called attestations

3. Pytanie: Can i transfer Optimism NFT to a diffrent wallet?

Odpowiedź: No

Quiz-NFT-bonus-Coinbase-forsawsieci
kliknij aby powiększyć

Po wypełnieniu quizu nowy guzik poniżej wcześniejszego stanie się aktywny. Po jego kliknięciu przejdziesz do tworzenia avatara NFT. Jest to dość żmudny proces z parunastoma krokami jak wybór koloru włosów, ubioru czy tła. Na koniec potwierdzasz swoje NFT, zatwierdzasz przez stuknięcię w “Sign”. Płacisz symboliczną opłatę w wysokości około 9 centów, klikając “Confirm”.

utwórz NFT quest bonus Coinbase forsawsieci

I to wszystko. Kolejne 10$ w postaci Optimism ląduje na Twoim koncie. Idzie całkiem nieźle prawda?

Mint an NFT on Optimism through Manifold - 10$

Przejdź do kolejnego zadania. Po wejściu na kolejną platformę Manifold Twoim oczom ukaże się 4 lub 5 obrazków NFT. Cel jaki musisz wykonać to zakupić jeden, dowolny z nich. Kliknij “Buy now”, zapłać kolejną symboliczną opłatę i Twoje zadanie zostaje wykonane.

zakup obrazka NFT quest bonus coinbase-forsawsieci

Jedne z prostszych 10$ ląduje na Twoim koncie powtórnie w postaci tokena Optimism.

Learn $ try Access Protocol - 18$

Nie każdemu to zadanie się pojawia! Jeśli jest widocznie, kliknij w nie i zostaniesz przeniesiony na podstawową aplikację Coinbase. Na tym etapie masz już zdobyte 5$ za quiz Access Protocol (ACS) ale to nie wszystko. Prosiliśmy abyś zachował z niego swoje ACS i właśnie teraz będą użyteczne.

Pamiętaj, że na tym etapie nawet jeśli wykonasz określony krok, może on zostać zaktualizowany z parunastominutowym opóźnieniem. Zachowaj cierpliwość!

Musisz przelać przynajmniej 1050 ACS (około 2,5 – 3$ wartości) na Coinbase Wallet. Nie przelewaj więcej! Postępuj podobnie jak przy przelewaniu Ethereum, z tym, że tym razem przelewasz je przez sieć “Solana”.

Kiedy środki znajdą się na portfelu, wejdź z powrotem na główne Coinbase i przejdź do kolejnego kroku. Teraz musisz połączyć się w kroku 3. z dapp klikając w jedyny guzik. Jeśli pojawią się błędy, po prostu przejdź do Coinbase wallet i w zakładze Explore na samej górze w “Search or type URL” wpisz “Access Protocol Hub” i kliknij pierwszy link w wyszukiwarce Google. Po wejściu na nową stronę w prawym górnym rogu widoczny będzie guzik “Connect Wallet. Klikamy, wybieramy Coinbase Wallet, potwierdzamy jak zawsze transakcją.

I znów wracamy na główne Coinbase do kroku 4. Przechodzimy za jego pośrednictwem na nową stronę i wybieramy dowolnego twórcę (dowolne klikalne okienko). W kolejnym oknie w zakładce lock wybieramy wartość “1000”, znów klikamy niebieskie “Lock” i potwierdzamy transakcję.

Po przejściu wtórnie na Coinbase wszystkie kroki powinny zostać uznane i pojawi się informacja o 18$ w postaci ACS w drodze. Tym razem będą one dostępne bezpośrednio w aplikacji Coinbase zamiast w Coinbase Wallet.

Deposit and earn yield with Yearn - 10$

Deposit and Earn Yield with Yearn bonus Coinbase forsawsieci

Rozpocznij zadanie podobnie jak zrobiłeś to z wcześniejszymi. Wybierz dowolną opcję z sejfów widocznych poniżej. W kolejnym kroku wybierz sieć Optimism, i wybierz kwotę depozytu – może być to nawe 0,1 OP.

Odrobinę niżej możesz zatwierdzić zlecenie klikając “Approve” (zwróć uwagę na słowo). Potem oczywiście zatwierd transakcję z drobną opłatą.

Wyjdź do portfela wallet klikając wstecz. Wejdź ponownie w promocje i kliknij dokładnie ten sam sejf co poprzednio. Wykonaj te same kroki, czyli wybierz sieć Optimism, tą samą kwotę (np. 0,1 OP) i zatwierdź.

Tym razem komunikat w klikalnym guziku powinien zmienić się z “Approve”, na “Deposit”. Potwierdź transakcję – tym razem opłata transakcyjna będzie wyższa, nawet do 2$.

Od momentu akceptacji w podglądzie zadania w Coinbase Wallet licznik powinien odliczać od 7 dni w dół. Jest to czas jaki musisz odczekać aby 10$ w postaci tokena Optimism został naliczony.

kolejne kroki Deposit and Earn Yield bonus Coinbase forsawsieci

Create a Portfolio on Rai Finance

Dołącz do Rai Finance Create a Portfolio on Rai

Gratulacje!

Pozostało nam tylko pogratulować wytrwałości. Właśnie stworzyłeś coś z niczego zarabiając pokaźny bonus. Możesz teraz śmiało wszystkie swoje środki przelać z powrotem na główną platformę Coinbase lub dowolną inną giełdę. Zamień kryptowaluty na standardową walutę i następnie wypłacć na swoje konto bankowe.

W wypadku korzystania z platformy Coinbase będzie wiązało się to z opłatą około 2,5% podczas wymiany kryptowalut na walutę fiducjalną (euro, złotówki i tak dalej). Sama wypłata jest darmowa, jednak jeśli wypłacisz ją na konto w standardowym polskim banku , dojdą nieznaczne koszty przewalutowania z jednej waluty na drugą.

Opłaty (głównie transakcyjne) jakich należy dokonać w trakcie uwalniania bonusu Coinbase nie powinny przekroczyć 5$ (często około 3$). Cała reszta jest Twoim zyskiem.

Pamiętaj, że Coinbase w ciągu roku dodaje parę nowych quizów, więc sporadyczne logowanie się przyniesie Ci dodatkowy profit. Nie wykluczone też, że pojawi się nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Warto posiadać tam konto i logować się co jakiś czas.

Zwróć się do nas po pomoc

Naszym celem było jak najprostsze i jak najbardziej zrozumiałe opisanie powyższej promocji. Doskonale rozumiemy jednak, że nawet mimo tego może w niektórych etapach wydawać się ona trudna. Jeśli napotkasz jakieś trudności nie zawahaj się z nami skontaktować. Możesz uczynić to pisząc do nas na messengerze poprzez nas fanpage, przez formularz kontaktowy widoczny na dole strony (w stopce) lub pisząc maila. Odpowiemy na każde pytanie. 

Jeśli czujesz się jednak całkowicie bezsilny i wiesz, że promocja Cię przerasta, możemy ukończyć ja za Ciebie w pełni (po przejściu weryfikacji konta) od A do Z. W tym wypadku pobierzemy jednak opłatę równowartości 70 zł z Twojego bonusu. Pamiętaj jednak, że wymaga to podania swojego loginu i hasła. Nie powinieneś podawać takich danych osobom postronnym i powinieneś mieć taką świadomość. Jeśli jednak powyższe ostrzeżenia nie wywierają na Ciebie wypływu, pomożemy zrobić bonus za Ciebie 🙂 

Forsawsieci.pl - zaufaj nam

Artykuł powstał 29 lipca. Jesteśmy obecnie jedyną stroną, która tak skrupulatnie opisała bonus Coinbase, zwłaszcza w połączeniu z Topcashback. W ciągu paru najbliższych dni a może nawet godzin, nasza treść zostanie skopiowana i powielona na inne strony. Niestety jesteśmy młodą stroną i  jej popularność nie dorównuje jeszcze innym podobnym tematycznie. Przez nieuczciwą konkurencję i nagminne kopiowanie naszych treści zostaniemy wyparci na rzecz innych mniej rzetelnych stron idących na łatwiznę. Jeśli widzisz nasze zaangażowanie, pomoż nam!

Doceń proszę nasz wkład, poprzez ocenę artykułu (trochę poniżej tego akapitu), polubienie naszego fanpage na Facebooku, udostępnienie tego postu swoim znajomym i przeglądanie naszej strony regularnie. Już w najbliższym czasie parunastu dni znajdziesz tu wyjątkowe promocje, które będą ciężkie do znalezienia gdziekolwiek indziej. Zapewniamy!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka