Bonus P100 + GaintPlay niemal 40 zł

Bonus P100 + GaintPlay niemal 10$

Nowa promocja P100 w połączeniu z GaintPlay może zapewnić niemal 40 zł szybkiego bonusu. Jeśli chcemy być bardziej dokładni to po ukończeniu promocji otrzymamy odpowiednio 5€ oraz 4,45$. Promocja jest szybka i łatwa jednak wymaga wykorzystania obu platform aby zmaksymalizować zysk.

Co jest czym, czyli P100 i GaintPlay

P100 jest aplikacją jakich teraz spotkać można sporo, oferującą wirtualny portfel do zarządzania kryptowalutami. Za jej pośrednictwem można przesyłać, wymieniać, kupować czy też sprzedawać kryptowaluty. Aplikacja umożliwia przelewy na telefon czy też fizyczną oraz wirtualną kartę płatniczą do płatności krypto, czyli komplet dość popularnych rozwiązań w tej rodzinie aplikacji.

GaintPlay z kolei to platforma z tak zwanymi offerwallami, na których zarabiać można za różne akcje np. pobieranie aplikacji, granie w gry czy też wypełnianie ankiet. Jedną z takich aplikacji, za którą można otrzymać wynagrodzenie jest właśnie P100. To dzięki temu połączeniu całościowy bonus może wynieść niemal 40 zł.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o GaintPlay i podobnych stronach, jak działają i jakie oferują możliwości zarobku, przeczytaj ten artykuł.

Bonus P100 + GaintPlay

1
Załóż konto w GaintPlay

Na początku musisz założyć konto w GaintPlay. Jest to bardzo łatwy i szybki proces.

Załóż konto w GaintPlay
2
Wykonaj KYC

Na stronie GaintPlay wejdź odpowiednio w zakładkę “Earn”, wyszukaj offerwall “AdBreak Media” a następnie z listy wybierz P100. Po kliknięciu “Start The Task” rozpoczynasz zadanie.

Jeśli jesteś na komputerze, musisz zeskanować swoim smartfonem kod QR lub wysłać link do pobrania aplikacji na swojego maila. Jeśli jesteś na smartfonie, możesz pobrać aplikację bezpośrednio.

Wykonaj KYC
3
Pobierz aplikację P100 i zrób KYC

Pobierz aplikację P100 i załóż w równie prosty sposób konto. Po zalogowaniu do aplikacji kliknij swój avatar w lewym górnym rogu a następnie “Weryfikacja dokumentu”. Potwierdź swoją tożsamość w procesie weryfikacji KYC z wykorzystaniem dowodu osobistego lub paszportu.

Pobierz aplikację P100 i zrób KYC
4
Dokonaj małego depozytu i jednego “trade”

Wpłać dowolną kryptowalutę o wartości przekraczającej 3$. Jak zawsze polecamy przelać drobną nadwyżkę np. 5$ aby nie martwić się ewentualnymi wahnięciami kursu. Najlepszym i najtańszym wyborem będzie kryptowalutami LTC lub DOGE, przy których opłata za przesłanie wynosi dosłownie grosze.

Kiedy środki pojawią się na koncie wykonaj jeden dowolny “trade” czyli wymianę jednej kryptowaluty na drugą.

Dokonaj małego depozytu i jednego “trade”
Bonus

To wszystko. Teraz powinieneś otrzymać około 4,45$ na konto GaintPlay oraz 500 punktów w P100 wymiennych na kryptowalutę o wartości 5€.

Wymiany punktów w P100 możesz dokonać w zakładce “Poleć znajomego” a następnie od razu wypłacić całość wraz z wcześniejszym depozytem.

Środki z GiantPlay możesz wypłacić od razu 1$ pod postacią kryptowalut Bitcoin lub Litecoin albo też dozbierać w dowolny sposób około 0,50$ i wypłacić środki na PayPal (minimum 5$ i prowizja 4% wartości wypłaty).

Bonus

Podsumowanie

Bonus P100 5€ oraz ~4,5$ od GaintPlay to bez wątpienia szybka promocja, chociaż wymaga odrobiny kombinowania. Na koniec zostajesz z kotnem GaintPlay, które stwarza kolejne możliwości zarobku Wystarczy na spokojnie przejrzeć sobie dostępne offerwalle, być może znajdziesz coś równie ciekawego. Niektóre gry i aplikacje potrafią dać przyjemny zastrzyk gotówki w bardzo krótkim czasie.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka