Bonus Raiffeisen Digital Bank 300 zł

Bonus Raiffeisen Digital Bank 300 zł

Nowa promocja Raiffeisen Digital Banku, który to przygotował bonus w wysokości 150 zł dla nowych klientów nie posiadających do tej pory konta. Promocja jest silnie powiązana z mocno promowanym systemem Pay&Rate który to pozwala wystawić ocenę sprzedawcy. Miej na uwadze, że należy się spieszyć, gdyż promocja ważna jest wyłącznie do 4 stycznia 2024 roku!

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona!

Kim jest Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank jest austriackim bankiem, świadczącym swoje usługi wyłącznie przez internet. W Polsce istnieje od 2021 roku, jednak do niedawna świadczył usługi wyłącznie kredytowe. Od 2023 uruchomił na polskim rynku aplikację mobilną wraz z produktem cyfrowym w postaci rachunku bieżącego.

Posiadanie cyfrowego konta jest w pełni bezpłatne, podobnie jak comiesięczne prowadzenie karty. Więcej na temat tego cyfrowego rachunku, jego zalet i pełnej darmowości możesz przeczytać na oficjalnej stronie banku, lub po pobraniu aplikacji mobilnej.

Poniższy link otwarty na telefonie przeniesie Cię od razu do sklepu Google Play lub AppStore prosto do aplikacji banku. Otwierając link w przeglądarce np. na laptopie zostaniesz przeniesiony na stronę promocji. Nie pobieraj aplikacji za pomocą strony poprzez wysłanie SMSa z linkiem lub za pomocą QR kodu, gdyż promocja może nie zostać zliczona poprawnie. Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym pobierając appkę na swój telefon bezpośrednio z oficjalnego sklepu.
Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym! Aplikacje pobrane przez kod QR lub link z SMS nie są zliczane!
Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym! Aplikacje pobrane przez kod QR lub link z SMS nie są zliczane!

Na czym polega bonus Raiffeisen Digital Banku?

Bonus Raiffeisen Digital Bank jest silnie powiązany z ich systemem Pay&Rate, który polega na ocenie sprzedawcy po zakupie, na wzór ocen i opinii znanych z Google. Jest to o tyle ciekawa kampania, że zarobić można za jej pośrednictwem 300 zł bonusu w postaci cashbacku 50% za zakupy bezpośrednio na konto Raiffeisen.

Jest to doskonały sposób na o połowę tańsze zakupy, lub jeśli chcesz wykazać się sprytem, po prostu na zarobek. Przykład?

Uwaga! Nie kupuj Paysafecard bezpośrednio na ich oficjalnej stronie gdyż taki zakup jest wykluczony zapisem regulaminu. Zakup na Allegro lub innej platformie obchodzi ten zapis, gdyż jest traktowany jako transakcja z niezależnym sprzedawcą.

Powyższy przykład z wykorzystaniem Allegro niesie ze sobą pewną stratę. Najtańszy na ten moment kod Paysafecard 200 zł na Allegro to koszt 214 zł. Kupując 3 takie kody “tracimy” 42 zł. Wciąż jednak jesteśmy o ponad 250 zł na plusie w momencie wypłacenia cashbacku 15 grudnia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie abyś poszukał innej alternatywy dla odzyskania środków.

Alternatywą dla Allegro, gdzie zakup Paysafecard nie będzie obarczony dodatkowymi kosztami to na przykład:

 

Wypłata środków będzie odrobinę wymagająca. Aby wypłacić środki bezpośrednio na konto należy uprzednio przesłać zespołowi Paysafe dokumenty potwierdzających tożsamość, zaś sam przelew będzie kosztował 20 zł. Alternatywą jest zamówienie karty debetowej MasterCard od Paysafe jednak ta z kolei kosztuje 40 zł rocznie.

Oczywiście wciąż najlepszym i zarazem najwygodniejszym rozwiązaniem będzie dokonanie “przy okazji” bieżących zakupów w internecie bez zbędnego kombinowania z odzyskiwaniem środków za pomocą Paysafecard.

Jakie warunki muszą zostać spełnione?

Warunki nie są specjalnie wymagające, a wręcz można pokusić się o stwierdzenie, że są banalnie proste. Po pierwsze musisz założyć konto z linku promocyjnego widocznego na naszej stronie do 30 listopada. Pozostałe warunki to:

  • nie posiadać wcześniej konta w Raiffeisen Digital Banku
  • zapłacić kartą wirtualną widoczną w aplikacji co najmniej 3 razy za każdym razem na kwotę przynajmniej 50 zł w internecie
  • nie unieważnić żadnej z transakcji aż do momentu wypłaty cashbacku
  • po każdym zakupie wystawić ocenę sprzedawcy niezależnie czy będzie ona pozytywna czy też negatywna
Kliknij tutaj aby rozwinąć listę transakcji, które nie są uznawane

Następujące płatności nie są uznawane:
-Wypłaty gotówki w bankomatach dokonywane przy użyciu wirtualnej karty debetowej lub ręczne wypłaty gotówki w podmiotach oferujących ręczne wypłaty gotówki (np. na stacjach benzynowych, w bankach);
-Przelewy dokonywane między rachunkami (przelewy pieniężne);
-Transakcje realizowane pomiędzy kartami;
-Przekazy pieniężne realizowane przy użyciu usług telegraficznych;
-Transakcje zawierane z instytucjami pozafinansowymi w celu otrzymania przechowywanej wartości/ładunku, który może zostać wymieniony na towary oraz/lub usługi w takiej instytucji pozafinansowej (np. kupony zakupowe);
-Transakcje zawierane w celu zasilenia rachunków u (1) maklerów/dealerów papierów wartościowych, (2) rachunków wykorzystywanych na potrzeby usług reklamowych (takich jak Google Ads), (3) rachunków u dostawców usług bukmacherskich/hazardowych, (4) instytucji finansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak domy maklerskie) oraz (5) rachunków instytucji pozafinansowych świadczących usługi inwestycyjne (takich jak giełdy/brokerzy walutowi lub giełdy/brokerzy kryptowalut);
-Transakcje zasilające rachunki w innych instytucjach finansowych; oraz
-Transakcje związane z kampaniami crowdfundingowymi, finansowaniem i darowiznami na rzecz: organizacji politycznych, organizacji religijnych, stowarzyszeń motoryzacyjnych, organizacji charytatywnych świadczących usługi społeczne oraz darowizn na rzecz wszelkich organizacji członkowskich innego typu, które nie mieszczą się w wyżej wymienionych typach organizacji.

Regulamin promocji Raiffeisen Digital Banku

Pełen regulamin promocji możesz przeczytać klikając tutaj.

Na koniec pamiętaj, że promocja trwa najpóźniej do 4 stycznia 2024 roku zaś limit cashbacków to 500 sztuk. Po kontakcie z bankiem dnia 3.11.2023 na ten moment pozostało około 1450 cashbacków, więc dość na spokojnie każdy chętny powinien się załapać. Wszystkie cashbacki zostaną wypłacone dokładnie 15 grudnia 2023 roku.

Kliknij w link i załóż konto wyłącznie na urządzeniu mobilnym! Aplikacje pobrane przez kod QR lub link z SMS nie są zliczane!
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 3 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka