ByBit bonus 25$ po założeniu konta

ByBit bonus 25$

Zapraszamy do udziału w promocji dla nowych klientów organizowanej przez znaną giełdę kryptowalutową. Giełda ByBit przygotowała bonus, w którym do zdobycia jest 25$ w zamian za założenie konta i spełnienie warunków. Jakby tego było mało ByBit uruchomił dodatkową promocję w zamian za wyrobienie darmowej karty debetowej i jedną dowolną płatność z jej wykorzystaniem czeka kolejne 10$!

Jak uzyskać bonus ByBit?

bonus ByBit zmiana wersji językowej na polską
zmiana wersji językowej w prawym górnym rogu
1
Załóż konto

Załóż konto na platformie ByBit z linku podanego powyżej. Na początku wprowadź adres email wraz z hasłem i potwierdź go. Upewnij się czy został wprowadzony kod referencyjny “LJXRX” w polu “Referral Code“.

Załóż konto
2
Zweryfikuj tożsamość

Wejdź w szczegóły swojego konta. Kliknij okrągłą ikonkę ludzika a następnie na swój adres mailowy. Wyszukaj zakładki Identity Verification/Weryfikacja Tożsamości i postępuj zgodnie z krokami. Wymagane będzie zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie własnej twarzy. Potwierdzenie weryfikacji odbywa się niemal natychmiastowo.

Zweryfikuj tożsamość
3
Dokonaj wpłaty

Dokonaj wpłaty o równowartości 100$ lub więcej. Jak zawsze zalecamy przelać drobną nadwyżkę na przykład 102$ aby zapobiec nieprzewidzianym okolicznościom jak zmiana kursu czy opłaty transakcyjne.

Dokonaj wpłaty
Bonus ByBit 10$

Po dokonaniu depozytu spełniasz warunki pierwszej części promocji i tym samym pierwsze 10$ bonusu zostanie uznane. Bonus zostanie naliczony do konta w ciągu 14 dni od spełnienia warunków (najczęściej do 48 godzin).

Bonus ByBit 10$
4
Wykonaj obrót

Uzyskanie kolejnej części bonusu wymaga wykonania obrotu na kwotę 500$ podczas handlu. Jeśli wcześniej zasiliłeś swoje konto kwotą 100$ musisz 5-cio krotnie zakupić lub sprzedać dowolne aktywo dostępne na stronie aż do uzyskania wymaganego obrotu.

Swoje postępy możesz śledzić w zakładce “Moje nagrody”.

Wykonaj obrót
Bonus ByBit 15$

Po wykonaniu pełnego obrotu na wspomnianą kwotę spełniasz warunki kolejnej części promocji. Twoje konto zostanie zasilone kwotą 15$ bonusu w ciągu 14 dni (najczęściej do 48 godzin).

Bonus ByBit 15$

Uwaga! Bonus zostaje naliczony w kryptowalucie USDT, która zawsze posiada taką samą wartość jak tradycyjny dolar (USD). Paroma kliknięciami w saldzie konta można zamienić USDT na tradycyjne USD jeśli chcesz wypłacić środki na przykład na konto bankowe.

Podczas zakładania konta upewnij się czy kod polecający “LJXRX” jest wprowadzony w odpowiednim polu. Bez kodu nie będzie możliwe uczestnictwo w promocji.

Bonus-ByBit-strona-promocyjna

Losowa skrzynka z nawet 1000$

Bonus ByBit może być jeszcze większy a to za sprawą tajemniczej skrzynki, którą otrzymasz po spełnieniu dodatkowego warunku. Jest to jednak trudne do uzyskania, ponieważ ten warunek promocji wymaga obrotu na giełdzie kwotą 10.000$.

Jest to raczej opcjonalny dodatek dla osób pragnących handlować na gieldzie. Trzeba pamiętać, że bonus uzyskany z tej części promocji przy znikomym szczęściu może wynieść zaledwie 50 centów.

Program poleceń

Mając aktywne konto na ByBit Ty również możesz zacząć polecać stronę dalej. Wystarczy podać znajomemu swój link lub kod polecenia i przedstawić instrukcję uzyskania bonusu na przykład ze strony forsawsieci.pl.

Osoba polecająca otrzymuje taki sam bonus ByBit jak osoba polecona. To znaczy, że po dokonaniu przez znajomego depozytu 100$ zarówno on jak i Ty otrzymacie po 10$. Jeśli wykona obrót na kwotę 500$ ponownie otrzymacie oboje po 15$.

Nie ma górnego limitu poleconych, co oznacza, że możesz zaprosić tyle osób ile zechcesz.

Regulamin promocji

Regulamin promocji możesz przeczytać klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 7 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka