Darmowa karta ByBit bonus 10$

Darmowa karta ByBit bonus 10$

Giełda kryptowalut ByBit we współpracy z firmą MasterCard przygotowała własną kartę debetową. Ta dostępna jest w dwóch wariantach – pod postacią karty wirtualnej i fizycznej, która przyjdzie do Ciebie pocztą. Co jednak najważniejsze w aspekcie naszej strony – przy pierwszym jej użyciu otrzymasz 10$ bonusu za darmo. Bonus ByBit można uzyskać w ciągu dosłownie godziny! Czytaj dalej.

Jak uzyskać bonus ByBit za kartę?

lub zeskanuj poniższy QR kod

QR kod ByBit Card
bonus ByBit zmiana wersji językowej na polską
zmiana wersji językowej w prawym górnym rogu
1
Wejdź na stronę promocji

Wejdź na stronę promocji z linku podanego powyżej i kliknij w żółty guzik Apply now/Złóż wniosek teraz. Jeśli posiadasz już aktywne konto ByBit zaloguj się do niego, jeśli nie najpierw załóż je klikając W TĄ INSTRUKCJĘ.

Wejdź na stronę promocji
2
Aplikuj o kartę

Po zalogowaniu wypełnij wniosek o kartę. Jeśli jeszcze nie ukończyłeś weryfikacji konta ukończ ją teraz. Wymagany jest pierwszy poziom czyli potwierdzenie tożsamości za pomocą dokumentu oraz selfie. Następnie połącz konto z Google Two Factor Authentication – jest to aplikacja na smartfony generująca losowy kod numeryczny jako dodatkowe zabezpieczenie. Połącz również swoje konto z numerem telefonu. Upewnij się czy w polu Referral Code/Kod polecającego widnieje: “LJXRX“.

Na koniec utwórz 3 hasła bezpieczeństwa. Zapamiętaj odpowiedzi na nie! Podczas płatności kartą w internecie w celach autoryzacji będzie wymagane podanie odpowiedzi na jedno z nich.

Aplikuj o kartę
3
Wykonaj transakcję

Twoja wirtualna karta zostanie w tym momencie utworzona. Nie musisz aplikować ani czekać na jej fizyczny odpowiednik. Teraz licząc od daty utworzenia wirtualnej karty masz 14 dni aby wykonać przynajmniej jedną płatność kartą na kwotę minimum 5€. Może być to zasilenie konta np. Revolut, drobny zakup na Allegro czy doładowanie telefonu.

Wykonaj transakcję
Bonus ByBit 10$

Po wykonaniu płatności warunki promocji zostają spełnione. W ciągu 14 dni na Twoim koncie pojawi się bonus ByBit w postaci 10$. Najczęściej bonus dopisywany jest w ciągu 48 godzin.

Bonus ByBit 10$

Program poleceń

Posiadając aktywne konto w ByBit Ty również możesz polecać kartę ByBit. Za każdą poleconą osobę, która wyrobi własną kartę oraz wykona nią jedną transakcję otrzymasz 20$. Nie istnieje limit poleceń, co oznacza, że do promocji możesz zaprosić dowolną liczbę osób.

Regulamin promocji

Regulamin promocji możesz przeczytać klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 8 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka