Crowdpear bonus 25€ za wpłatę 100 € i inwestycję

Crowdpear bonus 25€ za wpłatę 100€ i inwestycję
Warunki promocji zostały zmienione. Teraz należy zainwestować 300€ aby uzyskać 15€ bonusu. W związku ze znacznie pogorszonymi warunkami uznajemy promocję za zakończoną.
Wszyscy, którzy spełnili warunki promocji do 6.11 do godziny 16:00 otrzymają premię na starych zasadach.

Crowdpear to platforma crowdfundingowa z Litwy, skupiająca wokół siebie deweloperów szukających finansowania ich własnych projektów budowlanych na terenie Litwy (głównie domów jednorodzinnych i apartamentów) oraz społeczność z całego świata gotową zainwestować w te projekty własne pieniądze. Oczywiście wszystko za odpowiednim oprocentowaniem.

Co jednak jak zwykle nas interesuje najbardziej, dokonując minimalnej inwestycji 100€ na zaledwie 7 dni otrzymać można bonus w postaci 25€ możliwych od razu do wypłaty. Samą zainwestowaną kwotę również można wycofać.

Jak uzyskać bonus Crowdpear 25€

1
Załóż konto

Załóż konto klikając w link powyżej. Wprowadź maila i go potwierdź a następnie uzupełnij formularz swoimi danymi. Upewnij się czy w polu “Invitation code (optional)” widnieje 26EM8D 

Załóż konto
4
Zweryfikuj tożsamość

W kolejnym kroku zweryfikuj tożsamość w procedurze KYC z wykorzystaniem smarftona i dowodu osobistego. Jest to szybki proces i potwierdzenie tożsamości następuje autmoatycznie nawet w 5 minut.

Na stronie głównej będzie czekać jeszcze wypełnienie 3 kwestionariuszy. Pierwszy z nich to podanie swojego TAX ID czyli numeru podatkowego. Najprawdopodobniej będzie to Twój numer PESEL.

Drugi formularz to Twoje doświadczenie inwestycyjne rozłożone na około 20 pytań wielo, lub jednokrotnego wyboru. Zaznaczenie w każdym okienku całkowitej braku wiedzy i doświadczenia inwestycyjnego może wykluczyć Cię z możliwości korzystania z platformy.

Trzeci formularz to kalkulacja Twojego ryzyka inwestycyjnego obliczanego po podaniu swoich rocznych dochodów, oszczędności i zysków.

Zweryfikuj tożsamość
3
Dokonaj depozytu minimum 100€

Od momentu zaliczenia KYC masz 30 dni zainwestowanie środków aby otrzymać bonus. Najpierw jednak dokonaj depozytu klikając w ikonkę portfela a następnie “Deposit funds”. Wykonaj przelew SEPA i zasil swoje konto kwotą minimum 100€. Jak zawsze zalecamy przelać lekką nadwyżkę np. 101-105€.

Dokonaj depozytu minimum 100€
4
Zainwestuj środki

Przejdź do zakładki Invest” -> “Primary Market” a następnie wybierz dowolną nieruchomość, w którą będziesz gotów zainwestować pieniądze. Pożyczone środki na projekty zwykle oscylują między 9-12 miesięcy jednak tym się nie przejmuj.

Po wybraniu projektu po prostu kliknij “View project”, zadeklaruj kwotę przekraczającą 100€ i kliknij czerwony guzik “Invest”.

Zainwestuj środki
Crowdpear bonus 25€

Bonus Crowdpear na kwotę 25€ zostanie przyznany po 7 dniach od dokonania inwestycji i będzie od razu możliwy do wypłaty.

Crowdpear bonus 25€
6
Odzyskaj zainwestowane 100€

Możesz oczywiście pozostawić swoje środki na cały okres inwestycji, zgarniając po wszystkim należne Ci odsetki.

Możesz też odsprzedać swoją inwestycję innym użytkownikom na rynku wtórnym. Aby to jednak było możliwe najpierw cała wnioskowana kwota przez dewelopera na inwestycję musi zostać zebrana w 100%.

W tym celu należy przejść kolejno do “Invest” -> “Secondary Market” i wystawić własną inwestycję po wybranej przez siebie cenie. Obniżka ceny o 2-3% czyli ze 100€ do na przykład 98€ sprawi, że oferta powinna zostać bardzo szybko wykupiona, a Ty odzyskasz tym samym zainwestowane środki z minimalną stratą.

Nic nie stoi rzecz jasna na przeszkodzie aby sprzedać swoje udziały drożej niż je kupiłeś. Wymaga to jednak oczywiście poświęcenia większej ilości czasu na wykup i dostrzeżenia przez inwestora potencjału Twojej oferty.

Odzyskaj zainwestowane 100€

Polecanie dalej Crowdpear

Posiadając zweryfikowane konto, Ty również możesz zacząć polecać znajomych i wspólnie z nimi zgarniać po 25€ za spełnienie warunków promocji. Zarówno osoba polecona jak i polecająca otrzymują po 25€ czyli łączny bonus wypłacany od Crowdpear to 50€. Nie istnieje górny limit osób poleconych, co oznacza, że możesz zapraszać bez końca.

Regulamin promocji Crowdpear

Pełen regulamin promocji możesz przeczytać klikając tutaj. Promocja na obecnych zasadach trwa do 31 stycznia 2024 roku.

Należy wspomnieć, że w regulaminie istnieje zapis: “The User is not permitted to create an account for the primary purpose of collecting the referral Rewards .” Mówi on o tym, że głównym celem założenia konta na platformie nie powinno być zdobycie bonusu samego w sobie. Minimalny depozyt i natychmiastowe sprzedanie swoich udziałów po uznaniu bonusu mogą spełniać takie przesłanki i mogły być argument do odmowy przyznania bonusu. Mimo wszystko platforma nie stosuje aktualnie tego zapisu i wszystkie bonusy wypłacane są bardzo płynnie.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 4 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka