DCL i Blocktrade bonus 20€. Pierwsze 10€ za samo KYC

DCL-i-Blocktrade-bonus-20€.-Pierwsze-10€-za-samo-KYC

Nowa promocja w wyniku współpracy dwóch nietypowych instytucji – światowej ligi wyścigów dronów DCL oraz giełdy kryptowalutowej. W jej wyniku powstał bonus Blocktrade wynoszący 20€ dla nowych użytkowników. Co bardzo ciekawe, pierwsze 10€ można otrzymać już za samo przejście weryfikacji KYC! Czytaj dalej i zdobądź nagrodę z naszą instrukcją.

Spis treści

Jak uzyskać bonus od DCL i Blocktrade 20€?

1
Załóż konto z linku powyżej

Wejdź w powyższy link promocyjny i załóż konto. Początek jest bardzo prosty i typowy – zarejestrowanie maila i potwierdzenie go po przejściu do skrzynki mailowej, podanie podstawowych danych osobowych i zaznaczenie zgód marketingowych.

Załóż konto z linku powyżej
2
Zweryfikuj tożsamość

W kolejnym kroku zweryfikuj tożsamość w procesie weryfikacji KYC. Wymagane będzie zdjęcie przodu oraz tyłu dowodu osobistego, selfie oraz potwierdzenie adresu przesyłając np. wyciąg bankowy.

Weryfikacja odbywa się manualnie po sprawdzeniu przez pracownika w ciągu maksymalnie 48 godzin w dni robocze.

Zweryfikuj tożsamość
Bonus Blocktrade 10€

W momencie zatwierdzenia konta spełniasz warunki pierwszej części promocji. Bonus 10€ zostanie dopisany do Twojego konta w ciągu najbliższych paru dni. Przez dużą liczbę rejestracji nowych kont oczekiwanie może wynosić od 1 do nawet 7 dni roboczych.

Bonus Blocktrade 10€
4
Wykonaj trade na kwotę 100€

Jeśli chcesz powiększyć bonus o drugie tyle wpłać na konto równowartość 100€ lub więcej w walucie Euro. Wpłaty można dokonać za pomocą karty debetowej/kredytowej lub przelewem SEPA. Kiedy środki znajdą się na koncie wykonaj dowolną transakcję zakupu dowolnego aktywa w zakładce “Trade” na wspomnianą wyżej kwotę. Zaraz potem możesz swoje aktywo sprzedać lub pozostawić.

Wykonaj trade na kwotę 100€
Drugi bonus Blocktrade 10€

Kiedy spełnisz powyższy warunek otrzymasz kolejne 10€. Tym razem bonus powinien zostać automatycznie, choć z racji na wzmożony ruch w związku z promocją czas może się wydłużyć jak uprzednio również do 7 dni.

Drugi bonus Blocktrade 10€

Tabela opłat - depozyty, wypłaty i handlowanie

Dokonując wpłaty w walucie Euro zostaje naliczona prowizja wynosząca 2% w przypadku wpłaty kartą debetową/kredytową albo 0,15% wartości depozytu ale nie mniej niż 2 Euro w razie wpłaty za pomocą przelewu SEPA. To samo tyczy się wypłat w Euro: każda z nich obarczona jest prowizją 0,15% wartości wypłaty ale nie mniej niż 2 Euro.

Przelew SEPA jest sugerowaną metodą depozytu jeśli później będziesz chciał wypłacić swoje środki również w postaci waluty fiducjarnej (Euro), ponieważ podczas wpłaty jednocześnie weryfikujesz swoje konto bankowe.

Dużo łatwiejsza oraz jeszcze tańsza będzie wypłata w postaci kryptowalut. Sugerowane do tego celu są tanie w przesyłaniu kryptowaluty takie jak Litecoin (LTC) czy Ripple (XRP). Decydując się na taki wybór wypłata to koszt zaledwie parunastu groszy.

Więcej o opłatach możesz przeczytać pod tym adresem.

Zasady promocji i regulamin

Niestety obydwie firmy nie przygotowały rzetelnego regulaminu promocji. Można jednak przeczytać informacje o ogólnych zasadach na stronie DCL czyli ligi wyścigów dronów pod tym adresem.

Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 2 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze
Promocje bankowe

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka