Income bonus 10 €

Income bonus 10 €

Income to platforma, na której użytkownicy mogą udzielać sobie wzajemnie pożyczek peer-to-peer. Korzystają z niej zarówno osoby fizyczne jak i większe instytucje, zaś sama strona istnieje od 2020 roku. Teraz zakładając konto i pożyczając dowolnej instytucji 10€ otrzymasz bonus Income w wysokości 10 €.

Jak uzyskać bonus Income 10€

1
Załóż konto

Załóż konto klikając w link powyżej. Wprowadź maila i go potwierdź a następnie uzupełnij formularz swoimi danymi. Upewnij się czy w polu “Invitation code (optional)” widnieje CSHW7Z 

Pamiętaj, że “TIN (Tax Identification Number)” to Twój numer PESEL.

Na pytanie “Are you, one of your immediate family members, or close associate considered a politically exposed person (PEP)?” odpowiedz nie – dotyczy ono zajmowania politycznych stanowisk przez Ciebie lub członka najbliższej rodziny.

Załóż konto
4
Zweryfikuj tożsamość

W kolejnym kroku zweryfikuj tożsamość w procedurze KYC z wykorzystaniem smarftona i dowodu osobistego.

Zweryfikuj tożsamość
3
Dokonaj depozytu minimum 10€

Od momentu zaliczenia KYC masz 30 dni na udzielenie pierwszej pożyczki aby otrzymać bonus. Najpierw jednak dokonaj depozytu klikając w ikonkę portfela a następnie “Deposit funds”. Wykonaj przelew SEPA i zasil swoje konto kwotą minimum 10€.

Dokonaj depozytu minimum 10€
4
Udziel pożyczki

Wybierz dowolną pożyczkę w zakładce “Invest” i udziel pożyczki na kwotę minimum 10€. Oczywiście im krótsza pożyczka tym szybciej odzyskasz swój depozyt wraz z zarobionymi odsetkami.

Warto pamiętać, że pożyczkodawcy często odkupują własne pożyczki wcześniej aby odzyskać większość udziałów co działa wyłącznie na naszą korzyść.

Udziel pożyczki
Income bonus 10 €

Bonus Income w wysokości 10 € zostanie dopisany między 30 a 40 dniem od zaliczenia weryfikacji KYC. Będzie on natychmiastowo możliwy do wypłaty.

Income bonus 10 €

Jak działa program poleceń aby uzyskać dodatkowy bonus Income?

W zakładce “Invite a friend” możesz znaleźć swój unikalny link polecający, który możesz przekazać znajomym. Każdy ze znajomych, który wykona powyższą instrukcję otrzyma podobnie jak i Ty 10 €. Nie ma limitu osób poleconych co oznacza, że zyski z promocji są nielimitowane.

Co ciekawe program poleceń Income oferuje tak naprawdę 1% kwoty jaką pożyczył znajomy. Na szczęście w regulaminie istnieje zapis mówiący, że minimalny bonus jaki otrzymamy to 10€, zaś maksymalny 500€. Dzięki temu kwota inwestycji zamiast 1000€ (co dałoby dokładnie 1% czyli 10€ bonusu) może wynosić zaledwie 10€.

Regulamin promocji

Regulamin promocji możesz znaleźć klikając tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 5 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka