Konto Mobi dla młodych 18-26 lat z 300 zł premii od ING

ING-Bank-Konto-Mobi-250-zł-premii-forsawsieci

Przedstawiamy promocję ING Banku skierowaną specjalnie dla osób młodych w wieku między 18 a 26 lat. A w niej wraz z otwarciem Konta Mobi i po spełnieniu bardzo prostych warunków uczestnicy zostaną nagrodzeni 300 zł premii. Prosta i przyjemna promocja z łatwą do zarobienia kasą. Do tego praktycznie darmowe konto bankowe, które wprowadzi i nauczy świata finansów oraz dbania o własne pieniądze.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
<b>Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.</b>

Na początek

ing logo premia konto Direct Mobi forsawsieci

Promocje bankowe przeważnie skierowane są dla osób starszych, na szczęście niektóre banki nie zapominają też o tych młodszych. Do nich właśnie zalicza się ING Bank ze swoim Kontem Mobi dla nastolatków i młodych klientów w wieku 18-26 lat.

Jeśli mieścisz się w tym przedziale wiekowym masz szczęście. Promocje bankowe są na ogół łatwiejsze i szybsze do wykonania. Na końcu zawsze czeka premia, w tym wypadku całe 250 zł w promocji głównej i 50 zł w programie poleceń. Nie zwlekając, od razu przejdźmy do sedna sprawy, czyli jak zdobyć pełne 300 zł premii od ING.

Ta promocja skierowana jest jest dla młodych osób w wieku 18-26 lat. Jeśli masz powyżej 26 lat przeczytaj o Koncie Direct, wraz z którym do zdobycia jest również 250 zł.

Skrócona wersja promocji - 300 zł premii z Kontem Mobi

50 zł w systemie poleceń

Jeśli posiadasz znajomego w ING Banku możesz skorzystać z programu poleceń wpisując jego kod podczas zakładania konta. Jeśli zarówno ty jak i on wykonacie transakcje kartą na kwotę 300 zł przez 2 dowolne miesiące do 31 stycznia oboje otrzymacie premię. Polecony otrzymuje 50 zł, zaś osoba polecająca 100 zł.

1
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek

Skorzystaj z linku promocyjnego widocznego powyżej i wypełnij internetowy wniosek na stronie do 28 września.

Pamiętaj aby przy składaniu wniosku:

 • zaznaczyć zgody marketingowe (można je wycofać zaraz po otwarciu konta bez utraty prawa do premii)
 • wyrobić kartę debetową do konta
 • otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe 
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek
2
Zweryfikuj swoje dane i zawrzyj umowę z bankiem

Zweryfikuj wprowadzone do formularza dane i tym samym aktywuj swoje konto przed 28 września. Konto można otworzyć w pełni zdalnie w ciągu 15 minut od wypełnienia wniosku. Zrobisz to przez stronę intenetową lub aplikację mobilną banku.

Zweryfikuj swoje dane i zawrzyj umowę z bankiem
Wypłata 50 zł premii z programu poleceń

Jeśli spełnisz warunki do 22 dnia danego miesiąca, ING Bank wypłaci premię do 28 dnia następnego miesiąca.

Wypłata 50 zł premii z programu poleceń
4
Wykonaj transakcje

Od momentu otwarcia konta do maksymalnie 30 listopada wykonaj 10 transakcji bezgotówkowych w tym: płatność kartą, BLIKIEM lub zbliżeniowo telefonem.

Wykonaj transakcje
120 zł pierwszej premii

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskasz prawo do odebrania 120 zł premii. Nagroda zostanie przesłana na zakończenie promocji czyli do 15 grudnia.

120 zł pierwszej premii
4
Bądź aktywny

Aby uzyskać pozostałą część premii (130 zł) należy wykonać obydwa poniższe kroki licząc od dnia założenia konta do dnia 30 listopada:

 • zapłacić 3 razy BLIKIEM w internecie (płatności z poprzedniej części promocji mogą się wliczać)
 • założyć Smart Savera (program oszczędzania ING Banku) i odłożyć na nim kwotę 30 zł
Bądź aktywny
130 zł drugiej premii

Spełniając warunki otrzymasz 130 zł drugiej premii do 15 września. Tym samym otrzymasz pełną premię wartą 250 zł.

130 zł drugiej premii
Opis tekstowy

Na poczatek zapisz się do promocji

ING-Bank-250-zł-Konto-Mobi-premii-forsawsieci

Dobra no to lecimy po darmową kasę. Jedyne czego potrzebujesz poza paroma minutami wolnego czasu to dowód osobisty i telefon do późniejszej weryfikacji swoich danych.

Na początek przejdź na stronę promocji z podanego przez nas powyżej linku. Zapoznaj się z przedstawionymi tam informacjami i kiedy będziesz gotów kliknij “Załóż konto online“.

To co będziesz widzieć na kolejnej stonie to formularz niezbędny do udziału w promocji i założenia konta. Wypełnij każde pole zgodnie z prawdą. Na pewno poradzisz z tym sobie sam bez większych trudności. Pamiętaj tylko aby zaznaczyć wymagane pola, które upoważniają do zdobycia bonusu. Są to:

 • zaakceptowanie regulaminu promocji
 • zaakceptowanie zgód marketingowych banku (możesz je wycofać zaraz po otwarciu konta)
 • zamówienie DARMOWEJ karty płatniczej do konta
 • otworzenie równie darmowego Otwartego Konta Oszczędnościowego (OKO)
check box forsawsieci

No i super! Wniosek wypełniony, mamy to za sobą. Teraz w ciągu zaledwie paru chwil możesz potwierdzić wprowadzone dane i swoją tożsamość, dzięki czemu w pełni otworzysz i aktywujesz konto. Pobierz aplikację banku z Google Play lub AppStore albo kontynuuj w przeglądarce.

Zdjęcie dowodu, cyknięcie selfika dla porównania ze zdjęciem z dokumentu i konto jest praktycznie otwarte. Wystarczy poczekać parę chwil aż bank zweryfikuje dane i możesz brać się za uwalnianie bonusu. Darmowa kasa czeka!

Pamiętaj, że konto musi zostać w pełni otwarte najpóźniej do 28 września!

Zarabiamy pierwsze 120 zł

Od razu uspokajmy – nie spocisz się. Wystarczy, że do 30 listopada zapłacisz 10 razy bezgotówkowo, czyli kartą, BLIKIEM albo zbliżeniowo. Tylko tyle wystarczy, żeby zgarnąć darmowe 120 zł. Serio.

Na kasę będzie trzeba chwilę poczekać. Niezależnie od tego jak szybko zaliczysz wszystkie 10 transakcji wypłata bonusu nastąpi w z góry ustalonym terminie. Jest to najpóźniej 15 grudnia, choć istnieje szansa, że nastąpi to odrobinę wcześniej. No ale hej! To całkowicie darmowa kasa!

ING-Bank-Konto-Mobi-kroki-do-premii-forsawsieci

No i lecimy po równie szybkie 130 zł

Okej, wpadła już prawie połowa premii ale wciąż jest ochota na więcej, nieprawdaż? Druga część promocji jest niemal równie łatwa. Na spełnienie jej warunków masz dokładnie tyle samo czasu co w części pierwszej czyli do 30 listopada.

Oto co musisz zrobić:

 • zapłacić 3 razy BLIKIEM w internecie. Pamiętasz wcześniejsze 10 transakcji? Jeśli 3 z nich będą zapłacone BLIKIEM w sieci, w jednej chwili spełniasz oba warunki jednocześnie.
 • założyć Smart Savera i odłożyć na nim 30 zł – przynajmniej taka kwota musi znajdować się dokładnie 30 listopada

Spełniasz te dwa warunki i gotowe. Kolejne 130 zł premii pędzi do ciebie. Kasę tak samo jak poprzednio otrzymasz do 15 grudnia 2023 roku. Czyli w jednym dniu wpadnie całe 250 zł. Uff, nie było wcale tak ciężko, prawda? Teraz możesz zamknąć konto w ING Banku bez żadnych konsekwencji, albo cieszyć się nim dalej. 

50 zł w programie poleceń

ING Bank uruchomił również system poleceń, w którym obie strony – zarówno osoba polecona jak i polecająca mają szansę na dodatkową premię. Osoba polecająca nowego klienta otrzyma 100 zł, zaś osoba polecona ma szansę na 50 zł.

W tym celu, w procesie otwierania konta (podczas wypełniania wniosku) należy wpisać kod polecenia otrzymany od znajomego, który posiada konto w ING Banku. Musi być to jednak osoba zaufana, ponieważ ona również musi wykonać aktywność na koncie, abyście oboje mogli zostać nagrodzeni.

Warunkiem jaki należy spełnić abyście mogli zdobyć premię jest dokonanie płatności kartą przez 2 dowolne miesiące w okresie trwania promocji czyli od lipca do stycznia 2024 roku. Oboje musicie wykonać płatności na kwotę 300 zł, w wybrane przez was miesiące. Kiedy oboje zakończycie drugi miesiąc z powodzeniem przed 22 dniem danego miesiąca, premia wpadnie do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Czym jest Smart Saver w ING?

Smart Saver jest programem do oszczędzania pieniędzy w ING Banku. Jego działanie jest dość proste. Pozwala zaokrąglać kwoty każdej transakcji lub ustalony jej procent podczas płacenia. Każda zaoszczędzona kwota trafia właśnie na Smart Savera.

jak-działa-Smart-Saver-forsawsieci

Załóżmy sobie, że włączyłeś zaokrąglanie końcówek do 10 zł w Smart Saverze. Kiedy twoje zakupy w sklepie wyniosą 9 zł, ING Bank pobierze z konta pełną dyszkę. I tak 9 zł trafi do sprzedawcy, a 1 zł na twoje konto w Smart Saver.

Brzmi banalnie, ale często ludzie po prostu są zdziwieni ile po miesiącu idzie w ten sposób zgromadzić :). Do tego wszystkie oszczędzone w ten sposób pieniądze podlegają oprocentowaniu 5% aż do kwoty 5000 zł. To oznacza, że ING Bank dodatkowo dokłada własną cegiełką do twoich oszczędności. Całkiem to fajne.

Kiedy działa Smart Saver
ING-Bank-Kiedy-działa-Smart-Saver-forsawsieci

Warunki uczestnictwa czyli kto może wziąć udział w promocji

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna, pełnoletnia z polskim obywatelstwem i ważnym dowodem osobistym.

Promocja skierowana jest dla nowych klientów czyli od 1 kwietnia 2022 roku do 29 czerwca 2023 roku nie posiadali konta w ING Banku ani żadnego produktu np. karty, pożyczki czy kredytu.

Do promocji przystąpić można do 28 września 2023 roku, zaś termin jej zakończenia i zarazem najpóźniejszy dzień wypłaty premii to 15 grudzień 2023.

Pełen regulamin promocji “Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” dostępny po kliknięciu tutaj.

Z kolei pełen regulamin promocji “Poleć konto znajomemu” dostępny jest po kliknięciu tutaj.

Konto Mobi w pigułce - czy coś mnie to kosztuje?

karta_pomaranczowa ING premia premii Konto Direct Mobi forsawsieci

Dobra wiadomość – konto Mobi jest praktycznie darmowym kontem. W końcu ING Bank chce dbać o młodych klientów i uczyć ich bankowości zamiast żerować na opłatach. Konto za 0 zł nie brzmi na wyrost w przypadku tego konta w ING.

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wyrobienie i użytkowanie karty płatniczej
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING
 • 0 zł za bankowość internetową
 • 0 zł za przelewy tradycyjne w internecie i przelewy BLIK na telefon
ING-Bank-Konto-Mobi-konto-za-0-forsawsieci

Pełna Tabela Opłat i Prowizji dla Konta Mobi dostępna po kliknięciu tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 4 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka