Załóż Konto Direct i zgarnij 250 zł premii od ING Banku

Konto Direct Ing Banku i 250 zł premii

Dzisiaj o jednej z najmniej znanych promocji. Pomimo, że ING Bank należy do ścisłej czołówki polskich banków, sam stara się niejako utrudnić dostęp do promocji, pozwalając reklamować ją tylko na szczególnych warunkach. A to wielka strata, zwłaszcza że otwierając Konto Direct czeka 250 zł premii spełniając odpowiednie warunki.

Spis treści

Do zakończenia promocji pozostało:
Dni
Godzin
Minut
Promocja zakończona! Znajdź nową na stronie głównej.

Zanim zaczniemy

ing logo premia konto Direct Mobi forsawsieci

Jak uzyskać 250 zł za Konto Direct? Skrócona wersja

1
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek

Skorzystaj z linku promocyjnego widocznego powyżej i wypełnij internetowy wniosek na stronie do 28 września.

Pamiętaj aby przy składaniu wniosku:

 • zaznaczyć zgody marketingowe (można je wycofać zaraz po otwarciu konta bez utraty prawa do premii)
 • wyrobić kartę debetową do konta
 • otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe 
Dołącz do promocji i wypełnij internetowy wniosek
2
Zweryfikuj swoje dane i zawrzyj umowę z bankiem

Zweryfikuj wprowadzone do formularza dane i tym samym aktywuj swoje konto przed 28 września. Konto można otworzyć w pełni zdalnie w ciągu 15 minut od wypełnienia wniosku. Zrobisz to przez stronę intenetową lub aplikację mobilną banku.

Zweryfikuj swoje dane i zawrzyj umowę z bankiem
4
Wykonaj transakcje

Od momentu otwarcia konta do maksymalnie 31 grudnia wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną 1000 zł. Liczą się zarówno płatności kartą jak i BLIKIEM.

Wykonaj transakcje
120 zł pierwszej premii

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskasz prawo do odebrania 120 zł premii. Nagroda zostanie przesłana na zakończenie promocji czyli do 16 stycznia 2024 roku.

120 zł pierwszej premii
4
Bądź aktywny

Aby uzyskać pozostałą część premii (130 zł) należy wykonać poniższe kroki licząc od dnia założenia konta do 30 września:

 • zapłacić 3 razy BLIKIEM w internecie
 • założyć przynajmniej jeden Cel oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) i posiadać na nim saldo 300 zł w dniu 31 grudnia
 • otrzymać 1000 zł wpływu na konto (może być to np. przelew, wynagrodzenie, albo wpłata od siebie samego z innego banku) w każdym z 3 dowolnych miesięcy pomiędzy lipcem a grudniem.
Bądź aktywny
130 zł drugiej premii

Spełniając warunki otrzymasz 130 zł drugiej premii do 16 stycznia 2024 roku. Tym samym otrzymasz pełną premię wartą 250 zł.

130 zł drugiej premii

Przystąp do promocji

Jak każda promocja bankowa tak i ta rozpoczyna się dołączeniem do promocji z wykorzystaniem specjalnego linku. Kliknij w pomarańczowy guzik widoczny powyżej, który przeniesie cię na stronę reklamową ING Banku. Zapoznaj się z informacjami i rozpocznij wypełnianie wniosku. Jedyne czego będziesz potrzebował to dowód osobisty oraz laptop lub smartfon z działającą kamerą.

Formularz rejestracyjny poprowadzi cię krok po kroku, wypełniaj więc wszystkie pola zgodnie z zaleceniami. Ważne aby pamiętać o zamówieniu katy płatniczej oraz uruchomieniu Konta Oszczędnościowego OKO – są to warunki niezbędne do udziału w promocji.

Pamiętaj również aby wypełniając wniosek zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Co ciekawe zaraz po otwarciu konta możesz je wycofać.

Na koniec pozostanie jedynie aktywacja konta (tożsama z podpisaniem umowy) za pomocą przeglądarki lub smartfona po pobraniu aplikacji. Na pełną aktywację konta masz czas do 28 września 2023 roku.

ING-Konto-Direct-premii-założ-konto-na-selfie-forsawsieci

120 zł pierwszej premii za płatności i otwarcie konta

Jeśli otworzyłeś Konto Direct z linku promocyjnego i otwarłeś konto zgodnie z powyższymi zaleceniami jesteś na prostej drodze po pierwszą premię. Teraz wystarczy wykonać płatności na kwotę przynajmniej 1000 zł, ale co istotne jest na to zadanie wyznaczone sporo czasu. W zależności kiedy dołączyłeś do promocji możesz mieć na to nawet 6 miesięcy, ponieważ wymagana kwota musi zostać osiągnięta dopiero do 31 grudnia

Jako płatności liczą się wszystkie płatności bezgotówkowe (z wyłączeniem przelewów) czyli na przykład płatność kartą, BLIKIEM, czy zbliżeniowo telefonem. Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i za zakupy w internecie.

Po osiągnięciu progu 1000 zł spełniasz warunki promocji, jednak nie pojawi się żaden stosowny komunikat. Z tego też powodu należy patrzeć w historię wydatków i podsumować sobie samemu czy wymagana kwota została osiągnięta. 

Nagroda czyli 120 zł premii pojawi się na Koncie Direct a dokładniej na Otwartym Koncie Oszczędnościowym otwartym wraz z kontem przed 16 stycznia.

130 zł drugiej premii za aktywność na koncie

Na zrealizowanie drugiej części umowy w całości również jest czas do 31 grudnia. Generalnie im wcześniej przystąpi się do promocji tym większa swoboda jest w wykonywaniu zadań.

Dobrze, opiszmy sobie co należy zrobić:

 • od dnia otwarcia konta do 31 grudnia należy zapłacić 3 razy BLIKIEM w internecie. Realizując płatności w poprzedniej części BLIKIEM można upiec “dwie pieczenie przy jednym ogniu”
 • załóż Cel oszczędnościowy i odkładaj na nim drobne sumy realizując regulaminowe płatności aż uzyskasz przynajmniej 300 zł. Jako alternatywę możesz pod koniec okresu po prostu przenieść tam wymaganą kwotę. Ważne aby dokładnie 31 grudnia 2023 roku posiadać 300 zł lub więcej aby warunek został zaliczony
 • zapewnij na swoim koncie po 1000 zł wpływów przez 3 dowolne miesiące w dowolnie wybranych miesiącach, ale nie później niż do 31 grudnia. Liczą się niemal wszystkie możliwości od otrzymania wynagrodzenia po przelew od siebie samego z innego banku niż ING. Wyłączona z uznania jest za to próba wpłaty we wpłatomacie. Może być to jednorazowy przelew albo parę mniejszych np. 10 razy po 100 zł. Środki te można wycofać lub wypłacić od razu po zaksięgowaniu ich na koncie.
ING-Bank-250-zł-Konto-Mobi-premii-forsawsieci

Po spełnieniu wymagań 130 zł premii jest twoje. Bonus pojawi się na koncie równoległe z pierwszą premią do 16 stycznia.

Tym samym promocja zostaje uznana za zakończoną. Po wszystkim można wypłacić środki oraz zdobytą premię i bezpłatnie zamknąć konto lub dalej z niego korzystać.

Warunki uczestnictwa w promocji

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna, pełnoletnia z polskim obywatelstwem i ważnym dowodem osobistym.

Promocja skierowana jest dla nowych klientów czyli takich, którzy między 1 kwietnia 2022 a 29 czerwca 2023, nie posiadali w ING Banku żadnego produktu np. karty, pożyczki czy kredytu.

Do promocji przystąpić można do 28 września 2023 roku, zaś termin jej zakończenia i zarazem najpóźniejszy dzień wypłaty premii to 16 października 2023.

Pełen regulamin promocji “Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” dostępny po kliknięciu tutaj.

Konto Direct w pigułce - szczegóły i opłaty

Poniżej przedstawiamy podstawowe cechy Konta Direct i ich ewentualne koszty. Jak widać konto w dużej mierze może pozostać darmowe. Wystarczy rozsądne nim gospodarować i dbać o aktywność.

Pamiętaj, że jeśli masz poniżej 26 lat możesz założyć konto Mobi na odrobinę łatwiejszych warunkach dopasowanych do osób młodych.

karta_pomaranczowa ING premia premii Konto Direct Mobi forsawsieci
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę płatniczą po wykonaniu płatności na kwotę 300 zł, w przeciwnym wypadku 7 zł/mc
 • 0 zł za bankowość internetową
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash, oraz jedna darmowa wypłata miesięcznie z pozostałych, potem prowizja 5 zł
 • 5 zł za przelew błyskawiczny Express Elixir
 • 0 zł za przelewy zagraniczne SEPA

Pełna Tabela Opłat i Prowizji dla Konta Direct dostępna po kliknięciu tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 4 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka