Platforma Luno bonus 25€ w Bitcoinie

Platforma Luno bonus 25€ w Bitcoinie

Luno Wallet to kolejna platforma gromadząca i ułatwiająca zarządzanie kryptowalutami za pośrednictwem swojej platformy. Do zdobycia możliwy jest bonus w wysokości 25€ za skorzystanie z naszego linku. Warunkiem jego uzyskania jest zasilenie konta i wykonanie i transakcji zakupu dowolnej kryptowaluty na kwotę 250€. Bonus zostaje dopisany po 30 dniach od spełnienia warunków promocji i wtedy będzie możliwy od razu do wypłaty.

Spis treści

Jak uzyskać bonus Luno 25€

1
Zapisz się do promocji i załóż konto

Kliknij w link powyżej, który przeniesie Cię na oficjalną stronę promocji Luno lub otworzy aplikację Luno jeśli zrobisz to za pośrednictwem smartfona (oczywiście uprzednio musisz zainstalować aplikację ze sklepu Google Play lub AppStore).

Postępuj zgodnie z krokami wyświetlanymi na ekranie podczas procesu zakładania konta. Luno nie ma sztywnych procedur otwierania konta, więc weryfikację tożsamości za pomocą dokumentu i selfie (KYC) możesz dokończyć nawet później po zalogowaniu się do aplikacji w zakładce “Profile”.

Zapisz się do promocji i załóż konto
4
Wprowadź kod promocyjny

Mając otwartą aplikację na smartfonie na dole strony przejdź do zakładki “Rewards” i wprowadź kod polecenia: KB6H79 po kliknięciu “Enter Code”.

Jeśli w zakładce “Rewards” nie pojawi się pole do wprowadzenia kodu polecającego oznacza to, że został on automatycznie wprowadzony po kliknięciu pomarańczowego linku widocznego powyżej.

Wprowadź kod promocyjny
3
Wpłać środki na konto

Zasil konto kwotą minimum 250€ (zalecamy przelać nadwyżkę np. 252-255€ dla pokrycia ewentualnych opłat prowizyjnych), najlepiej za pomocą przelewu SEPA, który jest darmowy. Przelew powinien dojść najpóźniej na 3-ci dzień roboczy, jednak zazwyczaj pojawia się następnego dnia.

Co ciekawe do aplikacji Luno można wpłacać bezpośrednio również kryptowaluty. Regulamin w żaden sposób nie stanowi czy zakup jednej kryptowaluty przez drugą wlicza się do warunków promocji, więc zakładamy, że tak. Zaznaczamy jednak, że nie sprawdziliśmy osobiście takiej możliwości i nie mamy również takich informacji od naszych czytelników.

Jeśli zdecydujesz się na taką próbę najlepsza do tego celu wydaje się być kryptowaluta Litecoin (LTC) ze względu na bardzo niskie opłaty prowizyjne za przesłanie środków czyli poniżej 1 zł. W tym wypadku również polecamy przelać drobną nadwyżkę (np. 255€) dla pokrycia opłat transakcyjnych.

Wpłać środki na konto
4
Dokonaj zakupy krytowaluty

W aplikacji w zakładce “Home” lub “Wallets” kliknij “Buy” i zakup dowolną kryptowalutę na kwotę przekraczającą 250€.

Zlecenia zakupu/sprzedaży “taker”, czyli takie, które realizowane są natychmiast obarczone są opłatą prowizyjną w wysokości 0,10% wartości transakcji czyli w naszym wypadku 0,25€. Zlecenia “maker” czyli realizowane po ustalonej przez Ciebie cenie zakupu/sprzedaży nie pobierają żadnej opłaty prowizyjnej.

Dokonaj zakupy krytowaluty
Nagroda 25€

Po wykonaniu zakupu dowolnej kryptowaluty, warunki promocji zostają spełnione. Swój depozyt możesz wypłacić od razu (0,30$ opłaty prowizyjnej za przelew SEPA).

Bonus 25€ w kryptowalucie Bitcoin zostanie przyznany dokładnie po 30 dniach i od razu będzie również możliwy do wypłaty. Bitcoiny możesz wymienić w podobny sposób jak wcześniej na Euro lub dowolną inną kryptowalutę.

Nagroda 25€

Opłaty Luno

Luno jest względnie darmowe. Nie zostaje pobrana żadna opłata za wpłatę środków, opłata za zakup/sprzedaż kryptowalut to maksymalnie 0,10% wartości transakcji (choć mogą być darmowe). Z kolei wypłata SEPA na konto bankowe to zaledwie 30 eurocentów. Jeśli chcesz przejrzeć pełen cennik Luno znajdziesz go po kliknięciu tutaj.

Regulamin promocji "bonus Luno"

Regulamin promocji nie jest napisany profesjonalnie. To bardziej instrukcje i ogólne informacje jak zdobyć bonus Luno zamiast sztywnych i nudnych reguł. Mimo wszystko Luno jest solidnym graczem istniejącym od 2013 roku, zaś od 2019 nieustannie wypłaca bonusy i ciężko znaleźć niezadowolonych klientów, którzy nie otrzymali swojej premii, lub mieli problemy ze wspomnianą firmą.

Regulamin promocji rozsiany jest po wielu podstronach, jeśli chcesz zacząć zgłębiać jego tajniki zacznij od kliknięcia tutaj.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Reddit
Sprawdź popularne promocje
oraz promocje bankowe
5 6 głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne w tekście
Pokaż wszystkie komentarze

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań nie wahaj się napisać. Odpowiadamy w przeciągu 48 godzin.

Możesz też napisać do nas bezpośrednio na:
kontakt@forsawsieci.pl

lub skontaktować się poprzez naszego Facebooka